Voorzitter

Wim Verschelde
Putstraat 12, 8820 Torhout
0497 36 68 70
voorzitter@rhetorikatorhout.be

wim

Secretaris,¬†Redactie ’t Muzikantje, Sponsoring

Els Bollaert
Ruddervoordsestraat 114, 8210 Veldegem
0474 27 15 93
Secretariaat: secretaris@rhetorikatorhout.be
Redactie en sponsering: muzikantje@rhetorikatorhout.be

WIE_ELS_BOLLAERT

Penningmeester

Eddy Joly

WIE_EDDY_JOLY

Directie

Robin Verhelst (dirigent)
robin_verhelst@hotmail.com

RobinVerhelst

Martijn Yde (hulpdirigent)
martijn-yde@hotmail.com

martijn

 

Webmaster

Peter Lingier
webmaster@rhetorikatorhout.be

peter

Interne contactpersoon

Evelien Verstichel

evelien

Verantwoordelijke kledij

Karin Lingier

Begeleidster op de openbare weg

Caroline Crombez

caroline

Bestuursleden

Jean Baptiste Gevaert (eresecretaris)

WIE_JEAN_BAPTISTE_GEVAERT2

Geert Yde (eredirigent)

WIE_GEERT_YDE

Wilfried Bonte

WIE_WILFRIED_BONTE

In onze gedachten

Oscar Crombez (26/11/1937 – 27/05/2015)

Lid sinds 1946.

WIE_OSCAR_CROMBEZ2

Robert Crevits (30/04/1940 – 03/09/2015)

Bestuurslid sedert 1970

WIE_ROBERT_CREVITS

Harold Boussy (erepenningmeester)

WIE_HAROLD_BOUSSY